NOVINKA

WI-FI inteligentní ovládací jednotka 

 

OVLÁDEJTE SVŮJ SYSTÉM ZÁVLAHY POHODLNĚJI

VZDÁLENÁ SPRÁVA, KDYKOLIV A ODKUDKOLIV 

PŘES VAŠE PC, TABLET ČI MOBILNÍ TELEFON

 

 

Závlahy

 Jsme  certifikovanou instalační firmou systému Hunter®. zajišťujeme realizace automatických závlahových systémů v souladu s platnými technologickými předpisy pro návrh a montáž AZS Hunter® 

 

 

Kladete si otázku jaký nejvhodnější závlahový systém zvolit? Pokud patří mezi Vaše hlavní kritéria velmi vysoká kvalita, osvědčená spolehlivost a odolnost komponentů, dlouhé záruky a renomé výrobce, potom Vaše volba může mít jméno Hunter. V dnešním světě profesionální závlahové techniky představuje americká firma Hunter Industries nejrychleji se rozvíjející společnost s celosvětovou působností. Mimořádný důraz je kladen na vývoj, testování a výrobu s využitím všech moderních technologií. Všechny výrobky jsou navrhovány tak, aby odpovídaly potřebám uživatelů, neboť spokojený zákazník je u firmy Hunter vždy na prvním místě.


Spojení špičkové moderní techniky se zkušeností instalační firmy je nezbytným předpokladem dlouhé životnosti systému. Žádáte-li kvalitu, obraťte se na profesionály. Naše instalační firma Vám poradí s výběrem komponentů, provede návrh systému a zajistí šetrnou a efektivní instalaci. Přesvědčíte se, že Vaše volba byla správná.

Zahrady rodinných domů

závlahaAutomatický závlahový systém - rozprašovací postřikovač - se v současné době stává již samozřejmou součástí většiny okrasných zahrad a trávníku. Zahradu, jako místo pro zábavu a odpočinek, si bez stále zeleného a svěžího trávníku nelze představit. Stejně tak jako trávník bez vody. Spolehlivé a moderní automatické zavlažovací systémy mají značku Hunter. Celý trubní systém s výsuvnými postřikovači a elektroinstalací je trvale pod zemí, závlaha - rozprašovací postřikovačtakže odpadá roztahování hadic, závlaha je rovnoměrná a spotřebuje se jen tolik vody, kolik je třeba. Nezanedbatelná je také úspora času, jinak nutného na ruční kropení.

   

Parky a veřejná prostranství

Upravené parky a veřejná prostranství jsou vizitkou závlaha parkukaždého města i obce. Údržba těchto ploch je však často náročná a drahá. Vítanými pomocníky jsou proto automatické závlahové systémy Hunter. Šetří provozní náklady, mzdy za personál, efektivně využívají vodu a jsou odolné vůči nenechavcům. Široký výběr postřikovačů a prvků ovládacích systémů umožňuje mnoho variant řešení.

 

 

 

Sportovní plochy

závlaha hřiště

U sportovních ploch s vysokou kvalitou trávníku není závlaha hřištěobvykle nejdůležitější otázkou zda zavlažovat, ale jak zavlažovat. Na různé povrchy jsou kladeny odlišné národy a jen systémy se speciálními typy postřikovačů a variabilním ovládacím systémem nabízí vhodná řešení. Takovými systémy jsou Hunter TURF a Hunter GOLF. Jiné postřikovače jsou vhodné na green golfového hřiště, jiné zase na fotbalový stadion nebo tenisový kurt. Rovněž automatické ovládání nemusí být řešeno jen s využitím nástěnné ovládací jednotky, ale své místo zde má i PC se softwarem v kombinaci s dekodérovými systémy.závlaha golf

 

 

 

 

 

 

Na co bychom neměli zapomenout při stavbě domu:

 • výběr a posouzení zdroje vody, umístění hlavní sestavy, popř. čerpací stanice
 • umístění ovládací jednotky a čidel, přívod elektrické energie k ovládací jednotce (230 V)
 • přívod elektrické energie k čerpací stanici (230 V) - studna nebo dešťová jímka
 • pod zpevněnými plochami prostupy s chráničkami pro kabelové a trubní rozvody (DN 100)
 • při napojení z řádu alespoň 1" přípojka do zahrady
 • v případě instalace ovládací jednotky WiFi, její pokrytí signálem WiFi

 

Proč zvolit profesionální systém Hunter:

 • vysoká rovnoměrnost závlahy
 • řízení závlahy závislé na stavu půdy
 • v sezoně vždy pod vodou - bez rázů, hluku, usazenin
 • široká škála druhů postřikovačů a trysek
 • vysoká kvalita materiálu (ABS, vyztužení skleněným vláknem), reklamace do 0,5%
 • záruky na vybrané komponenty 2 až 5 let
 • životnost systémů v několika desítkách let

 

 

závlaha certifikát 2012závlaha certifikát 2011závlaha certifikát 2010

závlaha certifikát 2009závlaha certifikát 2008